office.pereviznyk

+38(032) 276-54-43 +38(050) 432-22-90 +38(098) 131-34-44 +38(063) 521-06-76

Супровід

кортеж

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСЛУГУ. Кожній людині, яка займається бізнесом, відома ситуація, коли потрібно зустріти ділових партнерів в аеропорту, або навпаки, справити хороше враження при приїзді в інше місто. В цьому випадку найкращим рішенням буде оренда авто або оренда автобуса для супроводу.

У вказаний замовником час автомобіль чекатиме в аеропорту або на вокзалі. До Ваших послуг ми запропонуємо різні марки авто, в тому числі стандарт і VIP клас. Водій відвезе Вас чи Ваших гостей у потрібне місце та буде супроводжувати протягом відведеного часу.

АВТОПАРК. Ми можемо надати велику кількість автомобілів, які будуть підібрані по класу та кольору. Таким чином, незалежно від кількості людей, ми зможемо забезпечити гідний ескорт для пересування містом. Для екскурсійних та туристичних груп будуть запропоновані зручні та комфортабельні автобуси й мікроавтобуси, завдяки яким подорож пройде без зайвих клопотів.

ТЕРИТОРІЯ. Послуга супровід автомобілем надається у Києві, Львові та інших містах України за бажанням клієнта. Для замовлення Вам потрібно обрати марку авто, вказати кількість осіб та дату й місце приїзду.

ТРАНСПОРТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Компанія Перевізник здійснює транспортне обслуговування різноманітних конференцій, заходів, корпоративів, виставок. Зробимо усе для того, аби Ваші гості та обладнання були доставлені до місця події вчасно!

З компанією Перевізник подорожувати зручно!