office.pereviznyk

+38(032) 276-54-43 +38(050) 432-22-90 +38(098) 131-34-44 +38(063) 521-06-76

Міжнародні перевезення

Компанія “Перевізник” – це Ваш надійний партнер у сфері міжнародних пасажирських перевезень, ми гарантуємо першокласний сервіс по вищому розряду! Відправною точкою для поїздки за кордон може бути не тільки Київ, але й багато інших міст України. Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків – Вам достатньо вказати найбільш підходящий маршрут в заявці, а наші фахівці складуть його з урахуванням Ваших побажань. Ми уважно ставимося до кожного замовлення, щоб всі клієнти залишалися задоволені не тільки комфортними умовами перевезення, а й нашим обслуговуванням на всіх етапах співпраці. Міжнародні автобусні перевезення тепер доступні, як ніколи! Всі пасажирські перевезення проводять кваліфіковані та досвідчені водії, які довгий час є частиною нашої професійної команди і заробили авторитет як серед колег, так і клієнтів. Вони знають про всі “підводні камені”, які чекають їх на дорозі, і ознайомлені з кращими маршрутами.

ЛИШЕ ЯКІСНІ ПОСЛУГИ!

автобус трансфер киев Наша клієнтська база постійно поповнюється, адже кожен новий замовник залишається задоволений наданими послугами на всі 100%. Ми завжди порадимо Вам, який краще маршрут вибрати, щоб швидше потрапити в пункт призначення, але при цьому не переплатити за послуги перевезення. Перед виїздом автобус проходить ретельний технічний огляд на наявність поломок або неполадок. У дорогу вирушає тільки той транспорт, який повністю справний і зможе благополучно доставити Вас по заданому маршруту. Ніщо не зможе затримати автобус в дорозі, і ви вчасно потрапите в кінцевий пункт.

З компанією «Перевізник» ви опиняєтеся в потрібному місці в потрібний час – лише вкажіть адресу!

міжнародні перевезення

Пункти відправлення Пункти прибуття
 • м. Львів
 • м. Київ
 • усі міста України
 • СНД
 • Європа
 • Азія

Прайс листТариф перевезення залежить від марки обраного Вами автомобіля, країни, яка є пунктом призначення, та термінів, упродовж яких плануєте орендувати транспорт. На сайті вказані загальні тарифи у країни Європи.

Легковe авто 1-3 пас. місця Мінівен 5-8 пас. місць Мікроавтобус 15-18 пас. місць Автобус 25-30 пас. місць Автобус 42-50 пас. місць
євро./км Європа від 0,3 від 0,35 від 0,55 від 0,75 від 1,00

Якщо Вам потрібно потрапити до іншої країни, а самостійно вирішити це питання Ви не можете, допоможе послуга міжнародні перевезення Україна. Вам достатньо лиш вказати кінцеву адресу, а решту зробить компанія Перевізник. Ми пропонуємо Вам вигідні міжнародні перевезення з Украиїни на комфортабельному транспорті.

Для більш детальної інформації про перевезення в інші країни телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів:

+38(050) 432-22-90 +38(098) 131-34-44 +38(063) 521-06-76

Легкові автомобілі Мікроавтобуси Автобуси

Замовлення пасажирських перевезень здійснюється автобусами, мікроавтобусами, легковими автомобілями і мінівенами.

Особливої уваги заслуговують перевезення по Україні: великий сучасний автопарк і новітнє оснащення роблять перевезення не просто комфортними, але і безпечними.

Компанія “Перевізник” також напрацювала найпопулярніші стандартні маршрути для міжнародних перевезень з виїздом зі Львова та Києва, серед яких:

Стандартні міжнародні маршрути з Києва:

Вартість обслуговування прораховуються у кожному випадку індивідуально згідно запиту Замовника.

Чим більше інформації по запиту, тим точніший прорахунок.

Від Замовника необхідно знати: кількість осіб, маршрут; кількість днів; дата, година та місце подачі.

Найпопулярніші міжнародні маршрути з Києва:

Київ – Краків, Київ – Мінськ, Київ – Відень, Київ – Будапешт, Київ – Берлін тощо.

Найпопулярніші міжнародні маршрути зі Львова:

Львів – Перемишль, Львів – Жешув, Львів – Краків, Львів – Варшава, Львів – Закопане, Львів – Вроцлав.

Детальніше...

З тих пір, як у наших співвітчизників з’явилася можливість їздити за кордон, розвиток ділових взаємин з іншими державами, а також туристична сфера перебувають на піку популярності. Можливість подорожувати і відвідувати інші країни, міста породжує культ масового туризму. Далекі краї ваблять своєю історією, традиціями, а тому в більшості випадків люди воліють проводити відпустку, оглядаючи європейські пам’ятки або лежачи на пляжі під шум океану. Саме тому виникає попит на міжнародні пасажирські перевезення. Транспортне сполучення між містами України та Європи ще не так розвинене, та й коштуватиме переліт літаком або подорож поїздом чимало. Більш вигідно скористатися послугами пасажирських перевезень. За короткий термін Ви зможете дістатися будь-якого з міст Європи. Достатньо знати, де орендувати автобус.

Комфортабельні автобусні перевезення по Україні і в будь-яку точку ближнього і далекого зарубіжжя

Компанія “Перевізник” за останні роки стала явним лідером у сфері міжнародних пасажирських перевезень. Це один із пріоритетних напрямків компанії, який передбачає використання комфортабельних автобусів для перевезення пасажирів за кордон. Головні наші переваги – це чітке дотримання графіка поїздки та індивідуальний підхід до кожного замовника. Ми співпрацюємо як з великими компаніями і туристичними агентствами, так і приватними особами, яким потрібно потрапити за кордон. Всі деталі подорожі обговорюються заздалегідь, складається найбільш оптимальний маршрут і визначається точна дата прибуття в кінцевий пункт призначення. Наші автобусні перевезення Україна використовує часто, бо ми орієнтовані на бездоганний результат.

Хто може скористатися послугою міжнародних перевезень?

Якщо Вас цікавить оренда автобуса, ми подбаємо про те, щоб всі незручності були зведені до мінімуму. Компанія “Перевізник” організовує поїздки в будь-яку точку Європи і країн ближнього зарубіжжя в зручний для Вас час. Завдяки високому професіоналізму і точному виконанню своїх обов’язків, клієнти, які скористалися послугами одного разу, звертаються до нас на постійній основі. Автобусні пасажирські перевезення будуть цікаві для:

 1. Туристичних бюро, які організовують поїздки на екскурсію або відпочинок за кордон. Відень, Будапешт, Париж, Рим, Берлін і багато інших міст Європи щодня приймають тисячі туристів з України, а дістатися туди найбільш вигідно і комфортно саме автобусом. Особливо вдалими стануть перевезення в тому випадку, якщо екскурсійна подорож передбачає відвідування декількох міст в різних країнах за певний проміжок часу. Економія для туриста очевидна, тому більшість наших співвітчизників вибирають саме автобус в якості основного засобу пересування. Варто відзначити, що до нас можуть звертатися не лише туристичні агентства, але й люди, які воліють подорожувати самостійно.
 2. Музичних або танцювальних колективів, що відправляються на гастролі в інші країни. Оскільки наші автобуси обладнані на найвищому рівні, навіть тривалий переїзд завдасть мінімум незручностей. Солідний автопарк дозволяє нам перевозити велику кількість людей, а також обладнання та костюмів для виступів. Навіть для дітей створені всі необхідні умови, щоб вони могли максимально комфортно відпочити в дорозі і набратися сил перед концертами. У місткому багажному відділенні можна розмістити велику кількість речей, а для обладнання ми надамо окремий мікроавтобус.
 3. Шкіл та університетів, які відправляють учнів в інші країни на екскурсію або додаткову освіту. Такі поїздки мають мету підвищити знання учнів і студентів, розширити їхній кругозір і зацікавити певною темою. Ми надамо комфортабельні автобуси для міжнародних перевезень, щоб діти могли подорожувати зізручністями. Досвідчені водії завжди уважні на дорозі й впораються з будь-якою непередбаченою ситуацією, тому батьки зможуть бути спокійні за безпеку своїх дітей.
 4. Приватних підприємств і організацій, які відправляють своїх співробітників на корпоративні заходи. Це можуть бути ділові семінари, тренінги, поїздки на виробництво або зустрічі з діловими партнерами з метою обміну досвідом між різними компаніями. Оскільки останнім часом власники бізнесу активно практикують спільні поїздки колективу для зміцнення корпоративного духу, послуга міжнародних автобусних перевезень буде дуже актуальною.

Це приблизний перелік клієнтів, які найбільш часто звертаються до нас за послугою міжнародних перевезень, однак і інші замовники з іншою метою подорожі також можуть розраховувати на нас. Ми готові до співпраці з усіма клієнтами, які хочуть виїхати за кордон на законних підставах.

Схеми здійснення міжнародних автобусних перевезень

 1. Багаторазові перевезення, в рамках яких з одного і того ж пункту відправлення в один і той же пункт призначення відправляються заздалегідь організовані групи пасажирів. Такі поїздки працюють за принципом маятника, оскільки автобус їде і повертається назад кілька разів. Подібними послугами часто користуються туристичні агентства.
 2. Кільцевій тур, який передбачає поїздку на одному транспортному засобі по декількох місцях складеного маршруту з поверненням у пункт відправлення. Тобто, автобус везе групу людей по декількох містах Європи і по закінченню запланованої подорожі доставляє в те місце, звідки стартувала поїздка.
 3. Транзитні перевезення через територію певної країни, коли кінцевим пунктом призначено сусідню з попередньою державу. Для посадки і висадки пасажирів на території транзитної країни буде потрібен додатковий дозвіл.
 4. Міжнародні перевезення, коли автобус вирушає в рейс без пасажирів, а повертається в пункт відправлення з ними. Ця послуга буде доречна, якщо група людей не змогла дістатися в Україну заздалегідь обумовленим способом (наприклад, скасували рейс, нелітні погодні умови або поломка транспорту). Також цей тип перевезень задіюється в тому випадку, коли термін перебування за кордоном невідомий з самого початку або становить тривалий період.

Якісні послуги та досвідчені водії!

Яка б ситуація не виникла в дорозі, водій завжди зберігає спокій і піклується про Вашу безпеку. Завдяки такому відповідальному ставленню та уважності, Ви залишитеся задоволені кожною хвилиною поїздки. Всі турботи про організацію перевезення ми беремо на себе.

Чому нам довіряють?

Компанія “Перевізник” пишається співпрацею з кожним клієнтом і своїм високим реноме серед колег. Ми дбаємо про те, щоб ніякі дрібниці не могли погіршити нашу репутацію, а всі замовники залишалися задоволені своєю подорожжю. Наші міжнародні перевезення Україна високо оцінила, завдяки таким якостям:

 • індивідуальний підхід до справи. Кожна подана заявка ретельно продумується і розробляється, щоб врахувати всі побажання замовника. Ми не їздимо второваним шляхом, а вибираємо той маршрут, який найбільш підходить в даній ситуації. У пріоритет ставиться безпека і комфорт всіх учасників поїздки;
 • пунктуальність. Ми суворо стежимо за тим, щоб умови договору були дотримані, і Ви потрапили в пункт призначення в обумовлений час. Завдяки великому досвіду в перевезеннях, ми знаємо, скільки буде потрібно часу на дорогу, а тому зможемо точно визначити дату приїзду;
 • комфортабельні автобуси, в яких є все для переїзду. Зручні крісла, підлокітники, система кондиціонування повітря, сонцезахисні шторки, телевізор та багато іншого є в кожному автобусі. Час в дорозі пролетить непомітно, якою б довгою вона не була.

З компанією “Перевізник” ви опинитеся в потрібному місці в потрібний час – лише вкажіть адресу!

Зберегти